Filtruj według

Cena

Cena

  • Zakres: 23,00 zł - 1 280,00 zł
Marka

Marka

Pokaż wszystkie + Ukryj -

Dostępność

Dostępność

Klucze płasko-grzechotkowe

Produktów w tej kategorii: 48

Aktywne filtry

Klucze płasko oczkowe z grzechotką

Klucze płasko-grzechotkowe można spotkać najczęściej w warsztatach lub serwisach samochodowych. To jedno z podstawowych narzędzi, z którego korzystają mechanicy. Jednak tego rodzaju narzędzia warto mieć również w domowej skrzynce narzędziowej. Klucze te są bardzo uniwersalne, a dzięki mechanizmowi grzechotki nie trzeba ich przekładać podczas dokręcania nakrętek bądź śrub sześciokątnych. To bardzo ułatwia oraz usprawnia pracę i właśnie z tego względu wielu fachowców uważa te narzędzia za wygodniejsze w pracy, niż zwykłe klucze płasko-oczkowe.

Klucze płasko-grzechotkowe - w komplecie czy osobno?

Decydując się na zakup kluczy płasko-oczkowych z grzechotką warto zastanowić się, czy potrzeba całego kompletu, czy tylko pojedynczych sztuk. Kompletując sprzęt do warsztatu, w którym nie ma jeszcze żadnych narzędzi, zdecydowanie lepszym pomysłem będzie wybór całego zestawu, w którym znajdą się wszystkie najpopularniejsze rozmiary bądź te, które są najbardziej potrzebne do wykonywania danej pracy. Jeśli jednak posiadasz już pojedyncze sztuki, dużo bardziej opłacalne jest dokupienie brakujących rozmiarów i tym samym samodzielne skompletowanie swojego zestawu. Warto jednak pamiętać, że gotowe komplety kluczy bardzo często dostępne są w pokrowcach bądź walizkach, które nie tylko ułatwiają porządkowanie narzędzi w warsztacie, ale także ich przenoszenie.

Jakie klucze płasko oczkowe z grzechotką wybrać?

Zakup każdego rodzaju narzędzi powinien być bardzo przemyślany. Z pewnością każdy fachowiec czy majsterkowicz pragnie, aby zakupione przez niego klucze służyły przez lata i były wygodne w użyciu. Dlatego warto zwrócić uwagę na to, jak są zrobione. Klucze wykonane ze stali chromowo-wanadowej charakteryzują się wysoką wytrzymałością, dzięki czemu posłużą przez naprawdę długi czas. Narzędzia tego typu warto kupować od renomowanych producentów, gdyż jest większa pewność ich wysokiej jakości. Ponadto, niektórzy producenci dają dodatkową gwarancję trwałości swoich produktów.