NYLON MŁOTKA MBM09 MIMAL

75,01 zł
Ostatnie sztuki na magazynie

PLASTIK MŁOTKA MBM09 MIMAL

62,00 zł
Ostatnie sztuki na magazynie

TRZONEK MŁOTKA BRUKARSKIEGO 300mm/50 STALCO S-69255

14,99 zł
Ostatnie sztuki na magazynie

MŁOTEK BRUKARSKI 2,5Kg CNG AW31761

189,00 zł
Ostatnie sztuki na magazynie

Młotki brukarskie do kostki

Układanie kostki brukowej bądź granitowej wymaga przede wszystkim precyzji, ale również sprawdzonych narzędzi. Młotek brukarski jest tu zdecydowanym numerem jeden. To podstawowe narzędzie powinno znaleźć się w warsztacie każdego brukarza. U nas znajdziesz zarówno młotki brukarskie jedno-, jak i dwuobuchowe. Nasza oferta składa się z solidnych narzędzi pochodzących od producentów, którzy zdobyli uznanie wśród fachowców. Mowa oczywiście między innymi o Minimal, AWTOOLS oraz Stalco.

Młotki brukarskie z naszej oferty charakteryzuje staranne wykonanie. Klasyczne trzony wykonane z drewna są profilowane, dzięki czemu dobrze leżą w dłoni. W sklepie oferujemy młotki brukarskie o różnej masie. Znajdziesz tu zarówno wersje lekkie o wadze 1,6 kg, jak i nieco cięższe – takie, których waga wynosi nawet 3,2 kg. Szeroki wybór pozwoli dopasować młotek do materiału, z którym pracujesz.

Zakup młotka brukarskiego - na co zwrócić uwagę?

Nie ma wątpliwości, że kupując jakiekolwiek narzędzia, chcemy aby służyły nam przez długie lata. Oprócz wytrzymałości, akcesoria warsztatowe powinny cechować się wygodą użycia. W przypadku młotków brukarskich solidne wykonanie dotyczy nie tylko samego obucha, ale również trzonu. Trzymając młotek w ręce musimy czuć pewny chwyt, bez uczucia wyślizgiwania się. Z tego powodu warto zwrócić uwagę na to, aby trzon był zarówno odpowiedniej długości, jak i ergonomicznie wyprofilowany, co zdecydowanie wpłynie na komfort pracy.

Obuchy młotków brukarskich mogą być różnej wielkości i kształtu. Wszystko zależy od wygody pracy, ale też materiału z jakim się pracuje. Warto jednak zwrócić uwagę na to, aby guma obucha była wykonana z jednej formy. Nieco zminimalizuje to ryzyko wystąpienia szybszych spękań na łączeniu. Trzeba też pamiętać, że tego rodzaju narzędzia mają swoją określoną wytrzymałość. Z tego powodu, w ofercie naszego sklepu znajdują się również takie produkty, jak gumy i trzonki do młotków brukarskich, które można samodzielnie wymieniać w swoim warsztacie.

Do góry
Menu
Zamknij
Koszyk
Zamknij
Wróć
Konto
Zamknij